Szukamy

Pracownik realizacji zamówień

  • Veghel
  • Fulltime
  • Productie en Industrie
  • MBO
  • 38 godzina

Jesteś wszechstronnym pracownikiem magazynowym. Inbound, outbound, orderpicking nie mają dla Ciebie tajemnic. Sprawdź ten wakat.

Opis stanowiska

Dla klienta z Veghel – firmy produkującej stelaże do serwerowni (tzw. server racks) – szukamy pracownika działu logistyki odpowiedzialnego za kompleksową realizację drobnych zamówień. W praktyce przekłada się to na następujące czynności: zbieranie zamówionych produktów przy pomocy skanera ręcznego i wózka, pakowanie ich i przekazywanie na dział ekspedycji; niektóre produkty składają się z kilku elementów, więc część pracy na tej pozycji stanowią proste czynności montażowe. Praca odbywa się na zmianie dziennej – od 7.30 do 16.00, w wymiarze 38 godzin na tydzień.

Wymagane

  • Doświadczenie w sektorze logistycznym
  • Dobra znajomość niderlandzkiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Rzetelne podejście do pracy
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę w systemie jednozmianowym
  • Wynagrodzenie w wysokości 12,59 €/h
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane godziny urlopowe oraz wakacyjne w wysokości 8 %
  • Profesjonalną obsługę administracyjną ze strony FlexFirst

Stanowi część francuskiej grupy firm przemysłowych Legrand. W swojej działalności stawia na innowacyjność i elastyczność, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostraczając im dopasowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie budowy centrów przechowywania danych.

FlexFirst Eu recruitment team