Szukamy

Pracownik rozbiórki

  • Schaijk
  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO

Rozpiera Cię siła? Masz w sobie niespożyte pokłady energii? I chętnie dałbyś jej upust? Mamy dla Ciebie propozycję: zostań pracownikiem rozbiórki!

Opis stanowiska

Jako pracownik rozbiórki u naszego klienta pod Oss dzień zaczynasz wcześnie: o 7.00, czasem 6.30 na bazie, czyli w siedzibie firmy, gdzie każdego ranka odbywa się zbiórka. Wraz kolegami z zespołu pijesz poranną kawę, po czym firmowym samochodem ruszasz w kierunku miejsca, gdzie w danym momencie odbywają się prace. Dotarłszy do celu w ruch idą młoty pneumatyczne, łopaty etc. W powietrzu kurz i pył. Po skończonym dniu, wracając do domu – nie możesz oprzeć się wrażeniu, że – jak to się mówi – odwaliliście kawał roboty. Lubisz to uczucie? Nie czekaj, aplikuj! (Przyjmujemy do pracy zarówno na umowę, jak i w oparciu o jednoosobową działalność gospodarczą)

Wymagane

  • Aktywne podejście do pracy
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Gotowość do pracy na otwartym powietrzu
  • Dyspozycyjność – otwartość na ewentualne nadgodziny oraz pracę w sobotę
  • Ważne VCA
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu podstawowym
  • Doświadczenie w budownictwie – nie konieczne, ale jak najbardziej na miejscu
  • Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Wynagrodzenie zgodnie z normami CAO dla budownictwa – wysokość w zależności od doświadczenia
  • Płatność faktur do 14 dni od daty wystawienia (w przypadku pracy jako samozatrudniony)
  • Wsparcie administracyjnme dla osób z własną działalnością gospodarczą
  • Możliwość ubezepieczenia
  • Wszystkie należne kumulacje – wakacyjne w wysokości 8 % oraz godziny urlopowe

To wyspecjalizowana w pracach rozbiórkowych firma rodzinna z siedzibą w Schaijk pod Oss. Działa w Brabancji Północnej, Geldrii oraz Limburgii. Jej załoga stanowi kolorową mieszankę różnych narodowości – Rumunów, Polaków i Holendrów – co przekłada się na unikatową atmosferę pracy.

Podziel sie tym wakatem