Szukamy

Pracownik rozbiórki

  • Eindhoven
  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO
  • 36 godzina

Chciałbyś czasem coś zniszczyć? Zgłoś się do nas, jeszcze Ci za to zapłacimy. A raczej nasz klient.

Opis stanowiska

Dla zleceniodawcy z siedzibą w Eindhoven szukamy osoby zaintersowanej zatrudnieniem w roli pracownika rozbiórki. Firma szuka osoby na stałe i – tu uwaga – nie jest zainteresowana współpracą z osobami z jednoosobową działalnością gospodarczą (ZZP). Swoją siedzibę ma w Eindhoven, ale – jak to w przypadku prac rozbiórkowych – liczyć się należy z wyjazdowym charakterem pracy. Czyli rano zbiórka, kawa z kolegami, załadunek sprzętu i w drogę. Dyspozycyjność w związku z tym jest jak najbardziej na miejscu. Do tego firma szuka kogoś na kim będzie można polegać oraz komunikować się w języku niderlandzkim.

Wymagane

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Doświadczenie ogólnobudowlane (nie wymagane, ale mile widziane)
  • Komunikatywna – pozwalająca na obustronną komunikację – znajomość języka niderlandzkiego
  • Zainteresowanie zatrudnieniem na umowę o pracę (uwaga: to nie jest oferta dla ZZP’erów)
  • Obowiązkowość oraz poczucie odpowiedzialności
  • Mile widziane, ale nie konieczne: prawo jazdy, VCA
  • Własne zakwaterownie

Oferujemy

  • Stałą pracę przy dużej firmie o ustalonej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie CAO Bouw (układ pracy zbiorowej dla budownictwa)
  • Wszystkie należne kumulacje – wakacyjne i urlopowe
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalną opiekę ze strony FlexFirst

To założona w 1940 roku w Rotterdamie rodzinna firma wyspecjalizowana w pracach rozbiórkowych i ziemnych

Podziel sie tym wakatem

FlexFirst Eu recruitment team