Szukamy

Pracownik rozbiórki

  • Best
  • Pełny etat
  • Budownictwo
  • LBO, MBO
Stosować

Opis stanowiska

Pracujesz jako samozatrudniony w budownictwie i masz już dość ciągłego przeskakiwania z projektu na projekt? Szukasz zleceniodawcy, który w końcu zapewni Ci ciągłość pracy? Możemy Ci w tym pomóc!

Nasz klient z Best to firma budowlana, która specjalizuje się w rozbiórkach, demontażach i renowacjach powierzchni sklepowych. Szuka pracowników ogólnobudowlanych – czytaj: bez specjalistycznego doświadczenia – zainteresowanych podjęciem pracy w roli pracownika rozbiórki. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z budowlanką w Holandii, to może być opcja dla Ciebie, ale zanim aplikujesz warto, żebyś wiedział, że…

Firma ma swoją metodykę pracy dlatego szuka osób zdecydowanych i konsekwentnych, chętnych by się tej metodyki w stosunkowo krótkim czasie nauczyć i stać się pełnoprawnym członkiem zespołu, który wie co ma robić, tak żeby praca przebiegała sprawnie. Jako członek zespołu musisz się również liczyć z tym, że firma pracuje w całej Holandii – od Limburgii po Fryzję, ale szuka ludzi zamieszkałych w pobliżu jej kwatery głównej, co podyktowane jest właśnie tym, że chce mieć stałą załogę, która w każdy poniedziałek pakuje się do busów i rusza na projekt. W okolicach miejsca pracy zwykle zarezerowowany jest hotel, w którym pozostaje się do piątku, żeby na weekend zjechać do domu. Także to warto wziąć pod uwagę. Poza tym standard: krew, pot i łzy. Albo: kurz, brud i hałas. Nie robi to na Tobie wrażenia? Czekamy na Twoją aplikację!

  • Doświadczenie ogólnobudowlane – mile widziane, choć nie wymagane w pracach rozbiórkowych
  • Komunikatywna – tj. pozwalająca na swobodną komunikację – znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • VCA
  • Sprawność fizyczna
  • Dyspozycyjność: gotowość do pracy na wyjazdach
  • Konsekwencja, rzetelność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie w Brabancji, najlepiej w okolicach Eindhoven

Oferujemy

  • Ciągłość pracy – firma ma już umowy na cały rok 2022
  • Negocjowalne w zależności od doświadczenia wynagrodzenie (25-28€)
  • Terminowe płatności faktur – do 14 lub 7 dni
  • Profesjonalną obsługę ze ze strony FlexFirst

To założona w 1994 roku rodzinna firma wyspecjalizowana remontach i przebudowach powierzchni sklepowych. Do jej stałych klientów należą m.in. Jumbo i AH.

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.