Szukamy

Pracownikow Montażowych – Assembly Operator

  • Veldhoven
  • Pełny etat
  • Technika
  • LBO, MBO

Rozpoczynamy nabor kandydatow : Na pracownikow  montażowych  w Veldhoven

We are looking for: Assembly operators in Veldhoven.

Opis stanowiska

Jesli pracowales w Prodrive lub AME jako montazysta? Jesli masz doświadczenie w montażu kabli lub montażu podzespolow? Jesli umiesz czytać rysunki techniczne? To jest to praca dla Ciebie!

Have you worked at Prodrive or AME as an assembly worker? And are you experienced with cable assembly or submodules assembly? You can read technical draws. Then this is the job for you!

Oferujemy

Jest to praca na pełny etat z jedną zmianą.
Godziny pracy to 7:15 do 16:00.
Wynagrodzenie wynosi 13,02 € brutto za godzinę.

It is a fulltime job in one shift.
Working time is 07.15 till 16.00 hours.
Salary is € 13,02 gross.

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z Dominika Hajda zadzwon pod numer telefonu 06 40 11 02 73 albo dhajda@flexfirst.nl.