Szukamy

Pracownikow produkcyjnych oraz stolarzy szalunkowych

  • Best
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł

Jesli masz doswiadczenie w pracach budowolanych lub stolarskich. Jestes zmotywowany i odpowiedzialny. To oferta moze Ciebie zainteresowac.

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w Best poszukujemy obecnie osob do pracy przy produkcji prefabrykatow betonowych oraz stolarzy szalunkowych.
Jesli posiadasz doświadczenie w branży techniczej i znasz się na rysunku technicznym? Masz doswiadczenie w pracach budowlanych lub stolarskich?

Potrafisz komunikowac się w języku Niemieckim, Angielskim lub Niderlandzkim?

Obowiązki

Budowa form do elementów betonowych, praca przy zbrojeniu lub przeciaganiu kabli na podstawie rysunku technicznego (znajomosc rysunku technicznego obowiazkowa) kontrola zlozonych elementow dbalosc o miejsce pracy.

Wymagania

Znajomosc rysunku technicznego doswiadczenie w podobnej funkcji, znajomość jezyka angielskiego lub holenderskiego umiejętność obsługi narzędzi budowlanych motywacja i checi do pracy.

Oferujemy

Praca w pelnym wymiarze godzin mozliwosc stalego zatrudnienia i rozwoju praca w milej atmosferze i nowoczesnym srodowisku produkcyjnym.

Dobre wynagrodzenie 11,54€ + zwrot kosztow dojazdow. Godziny pracy to 5:00- 9:00 rano do 15:00-19:00. Wymagane jest rowniez prywatne zakwaterowanie. Jezeli to praca dla Ciebie lub masz pytania ? Skontaktuj sie z Nami !

Jesli to ogloszenie nie spelnilo Twoich oczekiwan, ale chcialbys podjac dobra prace na terenie Holadii? Wyslij nam swoje CV oraz opis pracy jaka byl bys zainteresowany. A my skontaktujemy sie jesli znajdziemy dla Ciebie idealna oferte !

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z Dominika Hajda zadzwon pod numer telefonu 06 40 11 02 73 albo dhajda@flexfirst.nl.