Szukamy

Serwisant rowerów

  • Amsterdam
  • Pełny etat
  • Technika, Dienstverlening
  • MBO

Dziurawa dętka? Spadający łańcuch? Potrafisz się tym zająć? Mamy dla Ciebie propozycję: zostań serwisantem rowerów.

Opis stanowiska

Jedną z rzeczy, z której słynie Królestwo Niderlandów są wszechobecne rowery. Jeździ się na nich do pracy, na zakupy, dla rozrywki. Ba… Nawet premier jeździ do swojego biura na dwóch kółkach. Ogólnie rzecz biorąc: w Holandii bez roweru ani rusz. Oczywiście do momentu aż nasze dwa kółka z takiego czy innego powodu nie chcą ruszyć z miejsca. Coś z zębatką? Scentrowane koło? Zablokowany hamulec? Tego rodzaju usterki nie stanowią dla Ciebie większego problemu i potrafisz się z nimi stosunkowo szybko uporać. Podobnie jak z wymianą opony czy naciągnięciem łańcucha. Jeśli masz tego rodzaju umiejętności albo jesteś – ogólnie rzecz biorąc – technicznie usposobiony i szukasz stałej pracy w Amsterdamie, oferujemy możliwość podjęcia pracy w renomowanym sklepie rowerowym specjalizującym się w sprzedaży i serwisie rowerów elektrycznych. Doświadczenie sensu stricte nie jest wymogiem koniecznym – dużo ważniejsza jest motywacja, dwie prawe ręce oraz chęć poznawania tajników budowy, naprawy oraz serwisowania tego rodzaju dwuśladów.

Wymagane

  • Dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Techniczne usposobienie
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane, ale nie wymagane – doświadczenie na podobnym stanowisku (np. montera w fabryce rowerów)
  • Własne zakwaterowanie w Amsterdamie lub okolicach

Oferujemy

  • Stałą pracę w godzinach biurowych
  • Wynagrodzenie w wysokości pomiędzy 13 a 15 €/h (zależnie od doświadczenia, wieku, znajomości języków) – zawsze na czas na Twoim koncie
  • Możliwość rozwoju zawodowego – poznawania tajników serwisowania elektrycznych rowerów renomowanych marek
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Profesjonalny serwis ze strony FlexFirst

To autoryzowany dealer takich marek jak m.in. Stromer, Riesse & Muller i QonQer.  Jego misją jest wyciągnięcie jak największej ilości ludzi z samochodów. I póki co – jak deklaruje – udaje się to coraz skuteczniej.

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.