Szukamy

Spawacz-montażysta

  • Veldhoven
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł, Technika
  • LBO

Dla firmy z okolic Eindhoven szukamy pracownika do montażu bram aluminiowych

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca pod Eindhoven specjalizuje się w produkcji bram i ogrodzeń. Szuka osoby chętnej podjąć się pracy w roli spawacza-montażysty. Praca na tym stanowisku polega na montowaniu bram aluminiowych według specyfikacji na rysunku. Począwszy od zespawania aluminiowych części aż po połączenie ich w produkt końcowy i kontrolę jakości; dużą część pracy wykonuje się przy pomocy robota spawalniczego.  Praca na umowę (nie dla samozatrudnionych), na zmianie dziennej – od 07.00 do 16.00.

  • Doświadczenie w pracy spawacza – umiejętność spawania aluminium metodą MIG
  • Znajomość materiałów używanych w metalurgii i sposobów ich obróbki
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego przedniego
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego
  • Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej
  • Atrakcyjne – negocjowalne w zależności od doświadczenia – wynagrodzenie
  • Wszystkie należne kumulacje – wakacyjne, godziny urlopowe
  • Możliwość ubezpieczenia

Podziel sie tym wakatem