Szukamy

Sprzątacz obiektów przemysłowych

  • Europoort Rotterdam
  • Produkcja i przemysł, Sprzątanie, Dienstverlening
  • LBO, MBO

Dla zleceniodawcy z siedzibą w Belgii szukamy osób specjalizujących się w sprzątaniu obiektów przemysłowych.

Opis stanowiska

Fabryczne instalacje i maszyny potrzebują nie tylko regularnej konserwacji, ale  ktoś je musi też po prostu czyścić. Robiłeś już coś takiego? Sprzątałeś w fabrykach, czyściłeś maszyny? Mamy dla Ciebie zlecenie!

Wymagane

  • Doświadczenie w czyszczeniu obiektów przymysłowych
  • Dyspozycyjność
  • Ważne VCA
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego
  • Własny transport

Oferujemy

  • Zlecenia na terenie Europoortu, Bergen op Zoom lub Moerdijku
  • Stawkę w wysokości 23,50 €/h na fakturę BTW-verlegd
  • Terminowe płatności – do 14 lub 7 dni od daty wystawienia faktury
  • Wsparcie administracyjne

To duża firmy specjalizująca sie w świadczeniu usług z zakresu sprzątania i konserwacji obiektów przymysłowych, obsługuje m.in. rafinerię Shella, ExxonMobile oraz zakłady BASF

Podziel sie tym wakatem