Szukamy

Sprzątacz(ka)

  • Parttime
  • Sprzątanie
  • LBO

Pożar, podtopienie – zdarzenie losowe, które do porządanych nie należy. Ktoś to jednak musi posprzątać. Być może Ty?

Opis stanowiska

Poszukiwane dyspozycyjne osoby posiadające otwartą jednosobową działalność gospodarczą (ZZP) zainteresowane zleceniami na sprzątanie po pożarach i podtopieniach. Zlecenia obejmują prowincje Holandia Północna i Limburgia. W związku z tym, że mamy do czynienia ze zdarzeniami losowymi prace odbywają się nieregularnie na całym obszarze wspomnianych prowincji. Dlatego konieczne jest  jest posiadanie samochodu oraz pełna dyspozycyjność, dzięki którym nasz zleceniodawca może być pewny, że będziesz na czas tam gdzie jesteś akurat potrzebny.

  • Doświadczenie (np. w sprzątaniu placów budowy lub sprzątaniu przemysłowym)
  • Znajomość języka niderlandzkiego w stopniu pozwalającym na komunikację
  • Pełna dyspozycyjność
  • Własny transport
  • VCA (mile widziane, ale nie wymagane)
  • Własny kwaterunek w Limburgii lub Holandii Północnej

Oferujemy

  • Terminowe płatności – do 14 lub 7 dni od daty wystawienia faktury
  • Wsparcie administracyjne

To aktywna na całym świecie firma, której specjalnością jest usuwanie szkód po zdarzeniach losowych takich jak pożary i podtopienia.

Podziel sie tym wakatem