Szukamy

Stolarz budowlany

  • Grave
  • Fulltime
  • Budownictwo
  • MBO

Dla klienta z siedzibą w Helvoirt szukamy stolarza budowlanego z doświadczeniem zainteresowanego pracą w Grave pod Nijmegen.

Opis stanowiska

Wykończenie wnętrza. Zbicie szalunku. Montaż kopuły świetlikowej. Żadna z tych rzeczy nie stanowi dla Ciebie problemu? Ogólnie rzecz biorąc: jesteś wszechstronny i biegły we wszelkiego rodzaju pracach stolarskich. Gotowy podjąć się kolejnego zlecenia? Na przykład renowacji szopek magazynowych przy kompleksie mieszkalnym. Daj nam znać! Zlecenie obejmuje demontaż starego zadaszenia schowków i montaż nowego. Przewidywane jest na okres 10-12 tygodni.

Wymagane

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy stolarza budowlanego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Samodzielność w pracy
  • Własny kwaterunek i transport

Oferujemy

  • Ciągłość pracy na okres 10-12 tygodni
  • Stawkę w wysokości 27 €/h
  • Terminowe płatności (do 14 lub 7 dni)
  • Wsparcie administracyjne

To firma budowlana specjalizująca się w montażu ścian kartonowo-gipsowych aktywna w regionie Brabancji Północnej

Podziel sie tym wakatem