Szukamy

Stolarz, operator maszyn

  • Eersel
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO

Do niewielkiej firmy pod Eindhoven szukamy mówiącego po niderlandzku stolarza biegłego w mechanicznej obróbce drewna.

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca szuka osoby z wszechstronnym doświadczeniem, potrafiącej  obrabiać drewno na różne sposoby i obsługiwać klasyczne maszyny stolarskie. Przy ich pomocy, w niewielkim zespole kolegów, produkujesz schody, futryny i drzwi z drewna.

  • Doświadczenie w pracy z drewnem, najlepiej mechanicznej obróbce drewna
  • Znajomość języka niderlandzkiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Akuratność i dbałość o szczegół w pracy
  • Poczucie odpowiedzialności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własna inicjatywa
  • Własny transport i zakwaterowanie
  • VCA (mile widziane)

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej
  • Atrakcyjne – zależne od doświadczenia – wynagrodzenie wypłacane w trybie tygodniowym
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia u zleceniodawcy
  • Kumulowane wakacyjne i godziny urlopowe
  • Możliwość ubezpieczenia

To niewielka firma pod Eindhoven, która w przeciągu ostatnich 25 lat wyspecjalizowała się w rzemieślniczej produkcji drewnianych elementów takich jak furtyny, ramy okienne oraz drzwi. W zakładzie pracuje niewielki zespół, w którym panuje swobodna, kameralna atmnosfera.

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-4011 0273 / 06-3648 1087 albo eurecruitment@flexfirst.nl.