Szukamy

Technolog cięcia laserowego

  • Bladel
  • Pełny etat
  • Technika

Poszukujemy kandydatów do działu obróbki elementow stalowych dla klienta w Kempen. Jest to praca przy cieciu lasserowym i mechanicznym stali.

Opis stanowiska

Preferujemy osoby z doświadczeniem, ale jeśli chcesz nauczyc sie tego zawodu , skontaktuj sie z Nami !

Jest to praca na dwie zmiany od 6:00 do 14:30 i od 14:30 do 23:00. Wyplacany jest rownierz dodatek za pracę zmianową w wysokosci  13,3%.

U Nas mozesz sam zdecydowac czy wolisz wyplaty tygodniowe czy miesieczne. Istnieje mozliwosc otrzymania bezposredniego kontraktu u klieta.

Praca polega na

  • Wyselekcjonowaniu przydzielonych  zlecen, rozplanowaniu dnia dla oprogramowania laserowego.
  • Rozdzieleniu pracy  dla urzadzen.
  • Ustawiąniu  stalowej płyty na wycinarce lserowej za pomocą chwytek proznicowych.
  • Zbieraniu podczęści i ustawianie  ich we właściwym kierunku podczas cięcia maszyny.
  • Codziennie wykonujesz konserwacje urzadzen  i naprawiasz drobne awarie.

Wymagane jest

  • Prywatne zakwaterowanie
  • Transport do pracy
  • Znajomosc jezyka Niderlandzkiego
  • Mile widziane doswiadczenie

Jesli masz doświadczenie w pracy ze stala i technologia ? A może chcesz nauczyć sie czegos nowego , daj nam znac. Pomozemy, w znalezieniu pracodawcy.

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z Dominika Hajda zadzwon pod numer telefonu 06 40 11 02 73 albo dhajda@flexfirst.nl.