Szukamy

Zbrojarz-spawacz

  • Best
  • Fulltime
  • Budownictwo, Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO

Masz techniczne usposobienie, ale brak Ci konkretnych umiejętności oraz doświadczenia. Mam dla Ciebie propozycję: zostań zbrojarzem!

Opis stanowiska

Dla specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych firmy w Best szukamy zmotywowanych kandydatów zainteresowanych pracą w roli zbrojarza-spawacza odpowiedzialnego za składanie zbrojenia. Doświadczenie nie jest wymagane. Ważne jest żebyś miał techniczne usposobienie, znał podstawy rysunku technicznego oraz język niderlandzki. Reszty – tj. składania zbrojeń, włącznie ze spawaniem punktowym – nauczysz się w praktyce. Gotowy na nowe wyzwanie? Nie czekaj, praca czeka!

Wymagane

  • Usposobienie lub wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka niderlandzkiego
  • Znajomość podstaw rysunku technicznego
  • Wysoki poziom motywacji oraz aktywne podejście do pracy
  • Świadomość przepisów BHP
  • Własne zakwaterowanie  oraz transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę na zmianie dziennej w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość nabycia nowych umiejętności
  • Wynagrodzenie w wysokości 11-12 €/h
  • Perspektywę długofalowego zatrudnienia bezpośrednio u naszego zleceniodawcy
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane godziny urlopowe oraz wakacyjne
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony Flex-First

Podziel sie tym wakatem

FlexFirst Eu recruitment team