Szukamy

Operator suwnicy

  • Veldhoven
  • Pełny etat
  • Budownictwo
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Jesteś wprawiony w obsłudze suwnicy? Transportowanie betonowych bloczków nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Ale masz już dość czasowych projektów oraz związanej z tym niepewności i chciałbyś poczucia stabilizacji? Mamy dla Ciebie propozycję: stałą pracę w zakładzie produkcji prefabrykatów betonowych. Podejmując się jej, będziesz robił to samo co na placach budowy, tylko że w środowisku produkcyjnym.
Wymagane:
– Udokumentowane doświadczenie w pracy operatora suwnicy
– Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
– Ważne VCA (mile widziane, ale nie wymagane)
– Umiejętność pracy w zespole
– Poczucie odpowiedzialności i rzetelność w pracy
– Własne zakwaterowanie w okolicach Eindhoven
Oferujemy:
– Ciągłość pracy
– Atrakcyjne, negocjowalne wynagrodzenie
– W przypadku pracy na samozatrudnieniu płatność faktur do 14 dni od daty wystawienia
– Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst
To wiodący na lokalnym rynku (w Belgii i Holandii) producent prefabrykatów betonowych oraz podwykonawca aktywny w całym Beneluxie.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu nkornas@flexfirst.nl lub pod numer telefonu 0643 152 739

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.