Szukamy

Cieśla szalunkowy

  • Best
  • Pełny etat
  • Budownictwo, Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO
Stosować

Opis stanowiska

Jesteś wprawiony w budowie oszalowania? Szalunki systemowe nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Ale masz już dość czasowych projektów oraz związanej z tym niepewności i chciałbyś poczucia stabilizacji? Mamy dla Ciebie propozycję: stałą pracę w zakładzie produkcji prefabrykatów betonowych. Podejmując się jej, będziesz robił to samo co na placach budowy, tylko że w środowisku produkcyjnym – na podstawie rysunku technicznego przygotowywał szalunki pod elementy z betonu.

Wymagane

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy cieśli szalunkowego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Ważne VCA (mile widziane, ale nie wymagane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Poczucie odpowiedzialności i rzetelność w pracy
  • Własne zakwaterowanie w okolicach Eindhoven

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Atrakcyjne, negocjowalne wynagrodzenie
  • W przypadku pracy na samozatrudnieniu płatność faktur do 14 dni od daty wystawienia
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

To wiodący na lokalnym rynku (w Belgii i Holandii) producent prefabrykatów betonowych oraz podwykonawca aktywny w całym Beneluxie.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.