Szukamy

Lakiernik proszkowy

  • Veghel
  • Overig
  • 38 godzina
Stosować

Opis stanowiska

Firma zajmująca się, produkcja szaf do serwerów szuka doświadczonego lakiernika

Wymagane

Wymagane:
• Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego (preferowana)
• Doświadczenie w pracach magazynowych
• Dobra kondycja fizyczna
• Umiejętność pracy w zespole
• Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

Oferujemy:
• Stałą pracę na dwóch zmianach
• Stawkę w wysokości 15.5 euro + dodatek zmianowy 18.50 € na godzinę
• Zwrot kosztów dojazdu
• Kumulowane wakacyjne oraz godziny urlopowe
• Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.