Szukamy

Operator maszyn

  • Ittervoort
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Koty i psy to nieodzowny element naszego życia. W wielu domach funkcjonują jak pełnoprawny członek rodziny, a puszka karmy (oczywiście w liczbie mnogiej) to stała pozycja w domowym budżecie. Zwykle ma też swoje stałe miejsce, w którym jest przechowywana, więc kiedy otwieramy tą akurat szafkę nasi czworonożni przyjaciele nagle stają się jeszcze bardziej przyjacielscy. A kiedy rozlega się charkterystyczny klik otwieranej konserwy to już w ogóle – ogon merda psem, kot dostaje małpiego rozumu. Krótko mówiąc: ekstaza. Tego rodzaju szczęśliwe chwile możliwe są m.in. dzięki działalności naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji wszelkiej maści smakołyków dla naszych pupilów. Produkcja jest wprawdzie w znacznej mierze zautomatyzowana, ale ktoś musi nad nią sprawować pieczę. I jeśli masz doświadczenie w pracy operatora maszyn możesz to być również Ty! Aktualnie firma szuka osób, która będą w stanie czuwać nad całym cyklem produkcyjnym, który przebiega w czterech etapach. Składają się na niego: zasilanie linii produkcyjnej odpowiednimi składnikami, miksowanie składników, napełnianie puszek bądź saszetek gotową karmą, a w końcu pakowanie i przygotowywanie do ekspedycji. Cały proces regulowany jest charakterystycznymi dla tego rodzaju środowiska pracy procedurami (HACCP, 5S etc.); odbywa się w systemie pięciozmianowym.

Wymagane

  • Dobra znajmość angielskigo lub niderlandzkiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie pięciozmianowym
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz własny transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pomiędzy 13 a 15 €/h podstawy
  • Dodatek zmianowy w wyskości 28 %
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Życzliwą i profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

To 12 fabryk, produkujących rocznie 800 tysięcy ton karmy dla naszych zwierzaków, sprzedawanych pod markami takimi jak choćby Shelma, Propesko czy Dax.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.