Szukamy

Operator SMD

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO

Wystarczy Ci rzut okiem na płytkę drukowaną i wiesz co i jak? Tu kondensator, tam przetwornik.  Krótko mówiąc: masz rozenznanie w komponentach SMD. Potrafisz je – według specyfikacji – dobierać, układać i scalać przy pomocy odpowiedniego programu na maszynie SMD. Mamy dla Ciebie ofertę!

Opis stanowiska

Dla klienta pod Eindhoven szukamy  operatora SMD. Jako potencjalny kandydat potrafisz samodzielnie obsługiwać maszynę do nanoszenia komponentów SMD na płytki drukowane – jesteś w stanie czuwać nad całym procesem produkcji. Aplikując na tą pozycję powinieneś umieć rozpoznawać kompenenty PCB, dobierać je odpowiednio do dostarczonej specyfikacji, układać na płytce, programować maszynę, przeprowadzać właściwe scalanie elementów na płytce i być w stanie ocenić czy wychodzące z maszyny płytki spełniają właściwe kryteria. Masz tego rodzaju kompetencje i szukasz dla siebie nowego miejsca na rynku pracy – czekamy na Twoje cv.

Wymagane

  • Doświadczenie jako operator SMD
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego
  • Certyfikat IPC 610
  • Akuratność i dbałość o szczegół pozwalające na właściwą kontrolę procesu
  • Umiejętność – jeśli zachodzi taka potrzeba – manualnego wykańczania płytek drukowanych
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie i transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie

To założona w 1983 roku na poddaszu firma, która na przestrzeni lat 80. i 90. rozwinęła się do pełnoprawnego zakładu przemysłowego, zatrudniającego 50 pracowników produkcyjnych i aktualnie plasująca się w czołówce niderlandzkich producentów PCB/SMD.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.