Szukamy

Pracownik produkcyjny

  • Veldhoven
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO
  • 40 godzina
Stosować

Opis stanowiska

Dla zleceniodawcy z Veldhoven – dużego producenta prefabrykatów betonowych – szukamy osób zainteresowanych pracą w roli pracownika ogólnoprodukcyjnego (tzw. allround). Podejmując się pracy na tej pozycji jesteś współodpowiedzialny za prawidłowe wykonanie prefabrykatów – jesteś prawą ręką cieśli szalunkowego, układasz elementy zbrojenia w formie, tam gdzie jest to konieczne skręcasz je drutem, po wylaniu betonu dbasz o jego rozprowadzenie w szalunku, a w końcu odbijasz deski oszalowania oraz czuwasz nad porządkiem w miejscu pracy. Pracę tą może podjąć osoba z doświadczeniem ogólnobudowlanym i technicznym, gotowa na zatrudnienie w przemyśle ciężkim. Praca na zmianie dziennej, w pełnym wymiarze godzin, wyłącznie na umowę o pracę.

Wymagane

  • Techniczne usposobienie
  • Komunikatywna – tj. pozwalająca na swobodną komunikację – znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Mile widziane doświadczenie ogólnobudowlane lub na podbnym stanowisku
  • Nie wymagana, ale jak najbardziej na miejscu umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Aktywne podejście do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej
  • Wynagrodzenie w wysokości 13 – 15 €/h w zależności od doświadczenia
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne oraz godziny urlopowe)
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego HollandZorg
  • Profesjonalną opiekę ze strony FlexFirst

Nasz klient

Do roku 2018 część koncernu Hurks. Od 3 lat samodzielna firma realizująca swoją ambicję bycia liderem na rynku prefabrykowanych betonowych elementów wykorzystywanych w budownictwie w północno-zachodniej Europie. Zatrudnia 300 osób, poza Holandią działa w Niemczech, Belgii, Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii.

Jesteś zainteresowany/a tą funkcją?

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

Stosować

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.