Szukamy

Pracownik magazynu SMD

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 38 godzina
Stosować

Opis stanowiska

Dla klienta spod Eindhoven szukamy osób zainteresowanych pracą w magazynie z komponentami do produkcji układów scalonych. Magazyn stanowi integralną część zakładu wytwarzającego płytki drukowane, używane między innymi w defibrylatorach i symulatorach lotu. Praca polega na kompletowaniu zamówień dla działu produkcji, co w praktyce oznacza przygotowywanie zestawów komponetnów dla operatorów maszyn SMD. Doświadczenie w przemyśle elektronicznym oraz znajomość komponentów, nie są wymagane, ale na pewno mile widziane. Podobnie jak wgląd w procesy logistyczne lub produkcyjne. Praca w systemie dwuzmianowym; zatrudnienie bezpośrednio na kontrakt w firmie.

Wymagane

  • Dobra znajomość niderlandzkiego
  • Ogólna znajomość specyfiki systemów ERP
  • Dbałość o szczegół i dokładność w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Znajomość komponentów SMD – mile widziane, ale nie wymagane
  • Własne zakwaterowanie w Eindhoven lub okolicach

Oferujemy

  • Stałą pracę na umowę bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne negocjowalne wynagrodzenie
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Perspektywę rozwoju zawodowego

To założona w 1983 roku na poddaszu firma, która na przestrzeni lat 80. i 90. rozwinęła się do pełnoprawnego zakładu przemysłowego, zatrudniającego 50 pracowników produkcyjnych i aktualnie plasująca się w czołówce niderlandzkich producentów PCB/SMD

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.