Szukamy

Pracownik montażu

  • Best
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Chciałbyś podjąć pracę na montażu, ale nie znasz rysunku, nie masz doświadczenia. Nie ma problemu, wystarczy, że znasz angielski.

Nasz klient w Best specjalizuje się w produkcji rozdzielników energii, peneli sterowania oraz innych urządzeń, które zapewniają właściwy obieg energii w różnych brażach przemysłu. Na ten moment poszukuje dodatkowych rąk do pracy do nieskomplikowanych prac montażowych przy składania okablowania. Doświadczenie nie jest wymagane. Wskazana biegłość manualna oraz znajomość angielskiego. Praca na zmianie dziennej.

Wymagane

  • Komunikatywna znajmość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Biegłość manualna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie w wysokości 11,50 €/h
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane godziny urlopowe, dni świąteczne oraz wakacyjne
  • Możliwość ubezpieczenia

Nasz klient

To założona w 2005 roku w Bladel firma, która – jak deklaruje – dzięki kombinacji standaryzacji i kustomizacji potrafi sprostać nawet najbardziej wymagajacym zleceniom w materii paneli sterowania

Jesteś zainteresowany/a tą funkcją?

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

Stosować

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.