Szukamy

Kontroler płytek SMD

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 38 godzina
Stosować

Opis stanowiska

Eindhoven i okolice to zagłębie firm zajmujących się produkcją elektroniki. Philips, ASML, Prodrive – by wymienić tylko kilka, tych największych. Jeśli masz doświadczenie w którejś z tych firm albo jesteś zainteresowany karierą w przemyśle elektronicznym, praca czeka! Nie, w żadnej z właśnie wspomnianych firm. Nasz klient to zakład spod Eindhoven, produkujący układy scalone do m.in. do defibrylatorów oraz smartwatchów. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym; oprócz tego część czynności produkcyjnych wykonywana jest ręcznie. Swoim kontrahentom firma gwarantuje, że jej produkty są w stu procentach bezawaryjne. Odpowiedzialna za to jest m.in. osoba na stanowisku kontrolera jakości. Do jej obowiązków należy przede wszystkim wizualna kontrola gotowych już układów scalonych oraz ewentualnie, jeśli zachodzi taka konieczność, ich manualna korekta. Poza tym adekwatna administracja pozwalająca na monitorowanie jakości procesu produkcji. Precyzja, akuratność oraz wysoki poziom motywacji są w tym przypadku więcej niż na miejscu; doświadczenie jest plusem, ale nie jest warunkiem koniecznym. Dobra znajomość niderlandzkiego to za to tzw. must. Praca na zmianie dziennej, na 38 godzin w tygodniu – w godzinach 7.30-16.00 lub 9.00-17.30. Uwaga: zatrudnienie na podstawie bezpośredniej umowy o pracę z naszym zleceniodawcą!

Wymagane

  • Dobra znajomość niderlandzkiego
  • Wysoki poziom motywacji
  • Precyzja, akuratność, dbałość o szczegół
  • Mile widziane, ale nie wymagane doświadczenie w branży elektronicznej
  • Na miejscu, ale nie konieczne – umiejętność rozpoznawania komponentów SMD
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę na zmianie dziennej w wymiarze 38 godzin tygodniowo
  • Umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • Perspektywę stałego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości zależnej od doświadczenia
  • Możliwość szkolenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Nasz klient

To założona w 1983 roku na poddaszu firma, która na przestrzeni lat 80. i 90. rozwinęła się do pełnoprawnego zakładu przemysłowego, zatrudniającego 50 pracowników produkcyjnych i aktualnie plasująca się w czołówce niderlandzkich producentów PCB/SMD.

Jesteś zainteresowany/a tą funkcją?

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

Stosować

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.