Szukamy

Stolarz

timmerwerk timmerman bouw
  • Helmond
  • Pełny etat
  • Budownictwo
  • LBO, MBO

Dla firmy specjalizującej się w utrzymaniu i konserwacji nieruchomości szukamy stolarza budowlanego.

Opis stanowiska

Nasz klient z siedzibą w Helmond szuka wszechstronnego fachowca od stolarki budowlanej, którego doświadczenie i praktyka sprawiają, że nie ma dla niego wyzwania, jakiego by się nie podjął. Renowacja? Nie ma problemu. Wymiana okien lub drzwi? Żadna sprawa. Budowa zadaszenia? Zrobione. Tak właśnie działasz? Nie czekaj, działaj! Czekamy na Twój telefon.

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy stolarza budowlanego, zwłaszcza w materii renowacji i konserwacji
  • Umiejętność biegłej komunikacji w języku niderlandzkim
  • Wysoki poziom motywacji
  • Samodzielność w pracy
  • Ważne VCA
  • Prawo jazdy
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Atrakcyjne, negocjowalne – w zależności od wieku i doświadczenia – wynagrodzenie
  • Terminowo zapłacone faktury  – do 14 lub 7 dni od daty wystawienia
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony FlexFirst

To firma z ponad stuletnią historią, w której tajniki rzemiosła i biznesu były przekazywane – niczym w rodzinnej sadze – z ojca na syna.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.