Szukamy

Pracownik produkcji

  • Oirschot
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Pracownicy produkcyjni w firmie tworzącej zewnętrzną izolacje/ praca dla kobiet i mężczyzn / dzienna zmiana/ angielski lub holenderski
Dla klienta w Kempen poszukujemy entuzjastycznych pracowników produkcyjnych, którzy są dokładni i lubią techniczne zadania. Klient zajmuje się między innymi tworzeniem oryginalnych i spektakularnych elementów elewacji i okładzin. Projekty od szpitali do biurowców, szkół, mieszkań, hoteli, i wielu innych. Jeśli chcesz pracować w zespole, to właśnie Ciebie szukamy.
Zakres obowiązków :
Jako Pracownik Produkcji odpowiadasz za montaż elementów i okładzin. Firma ta zajmuje się między innymi kompozytami aluminiowymi, ceramicznymi elementami elewacyjnymi, płytami włókno-cementowymi oraz okładzinami profilowanymi. Ważna jest jakość pracy przy montażu i perfekcyjna dostawa poszczególnych produktów. Dlatego poszukujemy pań i panów, którzy chcieliby pracować w najlepszym montażowym teamie
Godziny pracy to między 7:00 a 18:00, więc nadgodziny są również opcją, jeśli chcesz pracować wiele godzin.
Wymagania:
• Jesteś praktyczny
• Wysoki poziom motywacji
• Mówisz po holendersku lub angielsku
• Możesz pracować samodzielnie i samodzielnie przejmować inicjatywę.
• Precyzja, akuratność, dbałość o szczegół
• Własne zakwaterowanie oraz transport
Oferujemy :
• Wynagrodzenie od 13.50 euro jest możliwość zatrudnienia w trybie ZZP
• Wszystkie należne kumulacje – wakacyjne i godziny urlopowe
• Możliwość szkolenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego
Pełny etat (zmiana dzienna) lub pół etatu do uzgodnienia.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i wysłania Cv na adres nkornas@flexfirst.nl lub pod numer telefonu 0643 152 739

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.