Szukamy

Cieśla szalunkowy

  • Best
  • Fulltime
  • Budownictwo, Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO

Dla producenta prefabrykatów betonowych z Best pod Eindhoven szukamy doświadczonego cieśli szalunkowego.

Opis stanowiska

Jesteś wprawiony w budowie oszalowania? Szalunki systemowe nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Ale masz już dość czasowych projektów oraz związanej z tym niepewności i chciałbyś poczucia stabilizacji? Mamy dla Ciebie propozycję: stałą pracę w zakładzie produkcji prefabrykatów betonowych. Podejmując się jej, będziesz robił to samo co na placach budowy, tylko że w środowisku produkcyjnym – przygotowywał szalunki pod betonowe elementy. Poza tym do Twoich obowiązków będzie należała kontrola form przed zalaniem ich betonem oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

Wymagane

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy cieśli szalunkowego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Ważne VCA
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Poczucie odpowiedzialności i rzetelność w pracy
  • Własne zakwaterowanie w okolicach Eindhoven

Oferujemy

  • Stabilną pracę na zmianie dziennej
  • Możliwość pracy zarówno na umowę, jak i na podstawie własnej działalności gospodarczej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zawsze na czas na Twoim rachunku bankowym
  • Wsparcie administracyjne
  • W przypadku zatrudnienia na umowę – możliwość ubezpieczenia oraz wszelkie kumulacje

To wiodący na lokalnym rynku (w Belgii i Holandii) producent prefabrykatów betonowych oraz podwykonawca aktywny w całym Beneluxie.

Podziel sie tym wakatem