Szukamy

Dekarz

  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO

Jesteś dekarzem i szukasz zleceń na terenie Niderlandów? Odezwij się do nas – na pewno coś dla Ciebie znajdziemy.

Opis stanowiska

Dla zleceniodawców na terenie  Niderlandów – zwłaszcza w prowincji Brabancja Północna – szukamy dekarzy.  Mamy zlecenia zarówno dla specjalistów od kładzenia papy, jak i dachówki. Na dachach płaskich oraz skośnych. Renowacje, naprawy, a także kładzenie całkiem nowych pokryć. Dla samozatrudnionych (ZZP) i na umowę o pracę. Ogólnie rzecz biorąc: dla każdego coś dobrego. Pod warunkiem, że ma doświadczenie i potrafi się komunikować po niderlandzku.

  • Udokumentowane  doświadczenie  (mile widziane referencje od dotychczasowych klientów)
  • Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego
  • Znajomość i zrozumienie niderlandzkiej kultury pracy
  • Odpowiedzialne podejście do pracy
  • VCA
  • Własny kwaterunek i transport
  • Mile widziane własne narzędzia (np. opalarka)

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Negocjowlane w zalażności od stażu pracy, wieku oraz formy zatrudnienia wynagrodzenie
  • W przypadku samozatrudnienia terminowe płatności faktur (do 14 lub 7 dni)
  • Wszystkie należne kumulacje – wakacyjne i godziny urlopowe – dla pracujących na umowę
  • Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony FlexFirst.

To najcześciej podwykonawca świadczący usługi dekarskie dużym firmom budowalnym – zarówno w sektorze przemysłowym (hale magazynowe), biznesowym (np. hotele) lub spółdzielczym (tzw. mieszkaniówka).

Podziel sie tym wakatem