Szukamy

Dekarz

  • Pełny etat
  • Budownictwo
  • LBO
Stosować

Opis stanowiska

Dla działających na terenie Brabancji Północnej  zleceniodawców  szukamy dekarzy. Nasi klienci kładą oraz renowują zarówno dachy płaskie (kryte papą lub tworzywem sztucznym), jak i skośne (kryte dachówką). Masz doświadczenie? Ciebie szukamy!

Nie masz doświadczenia?

Nie ma problemu, możesz zacząć jako pomocnik; ważne, żebyś nie bał się wysokości.

Wymagane

  • Doświadczenie lub motywacja do jego nabycia
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Odpowiedzialne podejście do pracy
  • VCA
  • Własny kwaterunek i transport

Oferujemy

  • Ciągłość pracy
  • Negocjowlane w zalażności od stażu pracy, wieku oraz formy zatrudnienia wynagrodzenie
  • W przypadku samozatrudnienia terminowe płatności faktur (do 14 lub 7 dni)
  • Wszystkie należne kumulacje – wakacyjne i godziny urlopowe – dla pracujących na umowę
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony FlexFirst.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.