Szukamy

Malarz

  • Fulltime
  • Budownictwo
  • LBO, MBO

Jesteś malarzem z doświadczeniem? Szukasz zleceń? Daj nam znać! Nasi zleceniodawcy w rejonie Brabancji Północnej mają dla Ciebie pracę.

Opis stanowiska

Zlecenia od naszych klientów obejmują wszelkiego rodzaju prace malarskie – zarówno prace u indywidualnych klientów (domy prywatne), jak i większych zleceniodawców, jak firmy czy instytucje – np. kompleksy biurowe albo mieszkaniowe.

Wymagane

  • Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego
  • Udokumentowane doświadczenie
  • Samodzielność w pracy
  • Własnego kwaterunku w okolicach Eindhoven lub Tilburga
  • Własnego transportu i narzędzi
  • Gotowości do dojazdów w promieniu 50 km od Tilburga, Eindhoven lub Bredy

Oferujemy

  • Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie
  • Ciągłość zleceń
  • Wsparcie administracyjne
  • Terminowe płatności (w ciąglu 14 lub 7 dni od daty wystawienia faktury)

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-4011 0273 / 06-3648 1087 albo eurecruitment@flexfirst.nl.