Szukamy

Malarz

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Budownictwo
  • LBO, MBO
Stosować

Opis stanowiska

Jesteś malarzem z doświadczeniem? Szukasz zleceń w Eindhoven lub okolicach? Daj nam znać! Nasi zleceniodawcy  mają dla Ciebie pracę ma terenie Brabancji Północnej. Zlecenia  obejmują wszelkiego rodzaju prace malarskie: sporo wykończeń kompleksów mieszkaniowych, czyli nowe budownictwo (tzw. nieuwbouw), ale także wszelkiego rodzaju renowacje – np. w biurach lub budynkach administracji publicznej.

  • Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego
  • Doświadczenie
  • Samodzielność w pracy
  • Znajomość i zrozumienie niderlandzkiej kultury pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz własny transport i narzędzia

Oferujemy

  • Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie (pomiędzy 25 a 30 €/h)
  • Ciągłość zleceń
  • Wsparcie administracyjne
  • Terminowe płatności (w ciąglu 14 lub 7 dni od daty wystawienia faktury)

To najczęściej wyspecjalizowana w świadczeniu usług malarskich firma z regionu Północnej Brabancji – zarówno taka, w której pracuje kilkudziesięciu, jak i kilku malarzy.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.