Szukamy

Montazysta

  • Veghel
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł

Gwarantujemy: godziny pracy 07.30-16.00 od poniedziałku do piątku zawsze 40 godzin

Opis stanowiska

Dla Naszego klijeta w Veghel poszukujemy osob zainteresowanych praca na stanowisku montarzysty. Jest to praca w pelnym wymiaze godzin i na dlugi okres czasu.

Wymagana jest

  • Prywatne zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • Dobra znajomość języka Angielskiego lub Niderlandzkiego
  • Doświadczenia związane z praca przy montazu
  • Umiejetnosc czytania rysunków technicznych

Gwarantujemy

  • Godziny pracy 07.30-16.00 od poniedziałku do piątku zawsze 40 godzin
  • Platne nadgodziny 153,50%
  • Tygodniowe wyplaty
  • Wynagrodzenie 11,60 € brutto oraz zwrot kosztow dojazdow 0,19 € za km netto.

Podziel sie tym wakatem

Skontaktuj się z Dominika Hajda zadzwon pod numer telefonu 06 40 11 02 73 albo dhajda@flexfirst.nl.