Szukamy

Pracownik montażu

  • Veghel
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 38 godzina

Dla klienta w Veghel – firmy produkującej szafy do serwerowni – szukamy pracownika montażu.

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca – będący częścią francuskiego konsorcjum przemysłowego – specjalizuje się w produkcji tzw. server racks, czyli stelaży używanych w centrach przechowywania danych do składowania hardware’u. Stelaż taki przypomina półtwartą szafę biurową i można go łączyć z innymi stelażami w większe całości. Z tego rodzaju segmentów – zakupionych u naszego klienta – korzysta m.in. Google. W swoim zakładzie w Veghel firma wytwarza swoje produkty od podstaw, kupując tylko aluminium i stal, które następnie poddaje specjalistycznej obróbce. Zakupiony materiał jest więc kolejno odpowiednio przycinany i profilowany, następnie poddawany malowaniu proszkowemu, by w końcu w postaci właściwie przygotowanych części trafić na dział montażu, gdzie składa się finalny produkt. To właśnie na tym ostatnim dziale potrzebne są aktualnie dodatkowe ręce do pracy. Jeśli odpowiadasz poniższym wymaganiom, nie czekaj, aplikuj! Praca czeka!

Wymagane

  • Usposobienie lub wykształcenie techniczne
  • Biegłość manualna
  • Doświadczenie  w pracy montażysty w przemyśle elektrotechnicznym
  • Dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Przynajmniej 175 cm wzrostu
  • Odpowiedzialne podjeście od pracy: rzetelność i dokładność
  • Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę na zmianie dziennej w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie w wysokości 13,69 €/h
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne oraz godziny urlopowe)
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

Stanowi część francuskiej grupy firm przemysłowych Legrand. W swojej działalności stawia na innowacyjność i elastyczność, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostraczając im dopasowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie budowy centrów przechowywania danych.

FlexFirst Eu recruitment team