Szukamy

Pracownik montażu

  • Veghel
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 38 godzina
Stosować

Opis stanowiska

Dla klienta z Veghel szukamy pracowników montażu. Nasz zleceniodawca – będący częścią francuskiego konsorcjum przemysłowego – specjalizuje się w produkcji tzw. server racks, czyli stelaży używanych w centrach przechowywania danych do składowania hardware’u. Stelaż taki przypomina szafę biurową i można go łączyć z innymi stelażami w większe całości. Z tego rodzaju segmentów – zakupionych u naszego klienta – korzystają m.in. firmy telekomunikacyjne. W swoim zakładzie firma wytwarza swoje produkty od podstaw, kupując tylko aluminium i stal, które następnie poddaje specjalistycznej obróbce. Zakupiony materiał jest więc kolejno odpowiednio przycinany i profilowany, następnie poddawany malowaniu proszkowemu, by w końcu w postaci właściwie przygotowanych części trafić na dział montażu, gdzie składa się finalny produkt. To właśnie na tym ostatnim dziale potrzebne są aktualnie dodatkowe ręce do pracy. Jeśli odpowiadasz poniższym wymaganiom, nie czekaj, aplikuj! Praca czeka!

Wymagane

  • Usposobienie lub wykształcenie techniczne
  • Biegłość manualna
  • Doświadczenie  w pracy montażysty w przemyśle elektrotechnicznym
  • Dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Przynajmniej 175 cm wzrostu
  • Odpowiedzialne podjeście od pracy: rzetelność i dokładność
  • Gotowość do ewentualnej pracy w systemie dwuzmianowym
  • Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w  wymiarze 38 godzin na tydzień
  • Wynagrodzenie w wysokości  14,34 €/h
  • Dodatek zmianowy w wysokości 16 % w przypadku przejścia na system zmianowy
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne oraz godziny urlopowe)
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

Stanowi część francuskiej grupy firm przemysłowych Legrand. W swojej działalności stawia na innowacyjność i elastyczność, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostraczając im dopasowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie budowy centrów przechowywania danych.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.