Szukamy

Montażysta

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł, Technika
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Masz doświadczenie jako montażysta w przemyśle elektronicznym lub elektrotechnicznym i szukasz dla siebie nowego pracodawcy, gdzie mógłbyś to doświadczenie wykorzystać – zgłoś się do nas. Dla klienta w Eindhoven szukamy pracowników montażu  do składania elementów okablowania automatyki przemysłowej, w której specjalizuje się firma. Praca odbywa się na zmianie dziennej, w godzinach od 07.15 do 16.15; firma zatrudnia zgodnie z układem pracy zbiorowej (CAO) dla branży metalurgicznej.

  • Techniczne usposobienie lub wykształcenie z zakresu (elektro)techniki
  • Sprawność manualna oraz umiejętność obsługi prostych narzędzi (wkrętarka)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – np. montera okablowania lub urządzeń elektronicznych
  • Dobra znajomość angielskiegolub niderlandzkiego
  • Własne zakwaterowanie  w  Eindhoven lub okolicach oraz własny środek transportu

Oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie w wysokości  13,72 €/h
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne oraz godziny urlopowe)
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony FlexFirst

Oferuje zaawansowane rozwiązania technologiczne w zakresie automatyki przemysłowej

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.