Szukamy

Operator maszyn

  • Veghel
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Do dużej firmy produkcyjnej z branży spożywczej szukamy doświadczonego operatora maszyn chętnego podjąć pracę przy obsłudze linii pakowania. Jako operator linii pakowania wraz z kolegami ze zmiany czuwasz nad procesem maszynowego pakowania gotowego produktu pod postacią granulatu – zautomatyzowana linia wsypuje go do worków, które muszą nastętpnie zostać zapieczętowane, oznaczone i ułożone na paletach. W praktyce przekłada się to na m.in. naprzemienną obsługę różnych maszyn, odbieranie worków z produktem z linii i składowanie ich na paletach, nanoszenie kodów paskowych, wywożenie palet z gotowym produktem przy pomocy wózka widłowego przedniego, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym; firma szuka pracownika na stałe.

Wymagane

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego
  • Dyspozycyjność  (praca odbywa się w systemie 3 zmianowym)
  • Wykształcenie techniczne lub takowe doświadczenie
  • Doświadczenie jako operator maszyn, mile widziane w branży spożywczej (np. z frim takich jak Mars czy Campina)
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego przedniego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra  kondycja fizyczna
  • Własny kwaterunek  i transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie
  • Wynagrodzenie w wysokości 2950 €  na miesiąc
  • Perspektywę bezpośredniego kontraktu w firmie
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne plus godziny urlopowe)
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony FlexFirst

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.