Szukamy

Operator maszyn

  • Veghel
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO

Do dużej firmy produkcyjnej z branży spożywczej szukamy doświadczonego operatora maszyn chętnego podjąć pracę przy obsłudze linii pakowania.

Opis stanowiska

Jako operator linii pakowania wraz z kolegami ze zmiany czuwasz nad procesem pakowania gotowego produktu. Do Twoich obowiązków należy m.in.:

  • Naprzemienna obsługa różnych maszyn
  • Wywożenie i skłądowanie palet z gotowym produktem przy pomocy wózka widłowego przedniego
  • Nanoszenie kodów paskowych
  • Usuwanie drobnych usterek oraz przestojów w procesie produkcji
  • Administracja
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagane

  • Biegła znajomość języka niderlandzkiego
  • Dyspozycyjność  (praca odbywa się w systemie 3 zmianowym)
  • Wykształcenie techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie jako operator maszyn, mile widziane w branży spożywczej
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego bocznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Własny kwaterunek i transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie
  • Doskonałe warunki zatrudnienia – atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Perspektywę bezpośredniego kontraktu w firmie
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne plus urlopowe)
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość ubezpieczenia

Podziel sie tym wakatem