Szukamy

Operator maszyn

  • Oss
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Nie jesteś drukarzem, ale chętnie podejmiesz pracę w drukarni? Nie ma problemu – jest taka możliwość. U naszego klienta w Oss – dużej firmy specjalizującej się w produkcji etykiet. Aktualnie zakład poszukuje osób zainteresowanych pracą ną pozycji operatora maszyn. I nie chodzi tu bynajmniej o maszyny drukarskie, a takie, przy pomocy których gotowe, wydrukowane już etykiety, bądź naklejki są poddawane ostatecznej obróbce – przycinane, lakierowane, rolowane itp. Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku jest więc czuwanie nad tym, żeby wszystko przebiegało jak należy – ustawienia maszyn odpowiednie, ich praca bez zarzutu, a jakość produktów taka jak powinna być. Pracowałeś już jako operator? Czekamy na Twoją aplikację!

Wymagane

  • Dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Techniczne usposobienie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie dwu- lub trzyzmianowym
  • Odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Samodzielność w pracy
  • Umiejęność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie w Oss lub okolicach oraz własny transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w dużej, renomowanej firmie
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • 12,78 € / h podstawy
  • Dodatek zmianowy w wysokości 16 % lub 25 % odpowiednio do pracy na dwie lub trzy zmiany
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Perspektywę stałego kontraktu
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Pomocną dłoń ze strony FlexFirst

To działający w 40 krajach producent etykiet, naklejek oraz opakowań. W 180 fabrykach zatrudnia 22 tysiące osób.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.