Szukamy

Operator maszyn

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 38 godzina

Chciałbyś zostać operatorem maszyn, ale nie masz doświadczenia? Jeśli masz wykształcenie (elektro)techniczne, jest tak możliwość. Wystarczy, że mówisz po niderlandzku.

Opis stanowiska

Nasz klient w Eindhoven dysponuje jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Beneluksie. Przynajmniej jeśli idzie o produkcję okablowania. Druty lub wiązki kabli, które gdzie indziej wciąż muszą być wykonywane ręcznie u naszego klienta robione są maszynowo. I to właśnie do obsługi maszyn takich jak Komax, MegaStrip czy PowerStrip firma szuka operatora. Doświadczenie nie jest konieczne, jakkolwiek zawsze mile widziane.  Ważne na pewno jest techniczne usposobienie. A jak najbardziej na plus także odpowiednie – tj.(elektro)techniczne – wykształcenie, zawodowe (LTS, VMBO) lub średnie (MBO). Wpisujesz się w ten profil i szukasz stałej, pełnowymiarowej pracy na zmianie dziennej, czekamy na Twoje cv!

  • Wykształcenie lub usposobienie do prac o charakterze (elektro)technicznym
  • Dobra znajomość języka niederlandzkiego
  • Dbałość o szczegół
  • Aktywne podejście do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

  • Stałą, pełnowymiarową pracę na zmianie dzienniej (38 h/w)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie w wysokości 2100 €/mies
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Wszystkie należne kumulacje
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • Możliwość ubezpieczenia

Zajmuje się – jak deklaruje – czymś więcej niż po prostu produkcją okablowania. A mianowicie tworzeniem połączeń: nie tylko między podzespołami i urządzeniami, ale również – a może przede wszystkim – między klientami i firmami, czy po prostu ludźmi.

FlexFirst Eu recruitment team

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.