Szukamy

Operator maszyn

  • Katwijk aan Zee
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 38 godzina
Stosować

Opis stanowiska

Wszyscy lubimy coś przekąsić. Zwłaszcza do kieliszka dobrego wina lub siedząc w ogródku piwnym, sącząc jedno z belgijskich kraftowych piw. W krajach śródziemnomorskich tego rodzaju dodatki cieszą się nie lada popularnością. W Hiszpanii znane są jako tapas, a we Włoszech antipasti. Oliwki, pikle, owoce morza, niewielkie kanapki czy – na holenderską modłę – kostki żółtego ser – w przygotowaniu takich właśnie przekąsek specjalizuje nasz zleceniodawca spod Leiden. Oczywiście czasy, w których marynowane grzybki nadziewało się na wykałaczki ręcznie należą już do zamierzchłej przeszłości, a tego rodzaju produkcja – jak więszkość przetwórstwa żywości – jest po prostu zmechanizowana. Nad jej sprawnym przebiegiem czuwają operatorzy. I to właśnie ich aktualnie szuka firma. Pracowałeś już na podobnej pozycji w branży spożywczej (np. przy produkcji sałatek)? Ciebie szukamy. Jeśli masz doświadczenie jako operator w innej branży, również jesteś mile widzany/a. Ważne, żebyś wiedział/a, który przycisk nacisnąć i kiedy. Jeśli wiesz, to najpierw naciśnij przycisk z napisem „aplikuj” albo po prostu zadzwoń lub napisz. Maszyny czekają!

Wymagane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnej pozycji (najlpiej w branży spożywczej)
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz własny transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym
  • Wynagrodzenie w wysokości 13,96 € / h brutto
  • Dodatek zmianowy
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zespół FldexFirst – zawsze do Twoich usług

To założona w 2006 firma, produkująca z początku przekąski dla linii lotniczych oraz firm kateringowych, która z czasem zaczęła kierować swój asortyment do odbiorców detalicznych.

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu Michal: 06-3648 1087 / Natalia: 06-4315 2739 / Ewa: 06-5381 2897 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.