Szukamy

Operator tokarki CNC

  • Bolsward
  • Produkcja i przemysł
  • MBO

Obróbka skrawaniem nie ma dla Ciebie tajemnic? Sprawdź ten wakat!

Opis stanowiska

Doosan Puma 600 LM należy do maszyn ciężkiego kalibru. Dzięki silnikowi o mocy 11 kW oraz oprogramowaniu FANUC pozwala na dokładną i precyzyjną obróbkę nawet bardzo dużych elementów. Jeśli pracowałeś z tym sprzętem, nie musimy Ci tego mówić. Ale być może warto, żebyś wiedział, że taka maszyna (a właściwie maszyny) stoją u naszego klienta w Bolsaward. Stoją i czekają – być może na Ciebie. To oczywiście nie tak, że stoją nieużywane – ale  firma szuka kandydatów gotowych zasilić szeregi ich załogi. Wiesz jak się do tego zabrać? Niezależnie od tego czy jest to aluminium, stal czy tytan? Daj nam znać, praca czeka!

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub nideralndzkiego (preferowany)
  • Doświadczenie w pracy operatora sterowanej numerycznie tokarki (najlepiej marki Doosan)
  • Umiejętność pracy przy użyciu interface’u FANUC Manual Guide
  • Znajomość technik pomiaru
  • Mile widziana znajomość programów Autocad, Inventor oraz Fusion
  • Samodzielność w pracy
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o mocnej rynkowej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie według CAO Klein Metaal – pomiędzy 2200 a 3200 € mięsiecznie w zależności od wieku i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Profesjonalną i życzliwą obsługę ze strony FlexFirst

Produkuje na zamówienie wysokiej jakości produkty z różnego rodzaju metali. Oferuje kompleksowe usługi: od projektu przez wykonanie po skład elementów w żądany produkt. Z jego oferty korzystają m.in. firmy z przemysłu stoczniowego oraz maszynowego.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.