Szukamy

Orderpicker

  • Son
  • Pełny etat, Pół etatu
  • Logistyka i transport
  • MBO
Stosować

Opis stanowiska

Szukasz pracy z elastycznym grafikiem? Albo w niepełnym wymiarze godzin? W dodatku nie masz konkretnego doświadczenia. To nie problem – mamy dla Ciebie propozycję: zostań orderpickerem u naszego klienta w Son. Firma zajmuje się sprzedażą artykułów do grania w lotki – tarcz, lotek, piórek i wszelkiej maści akcesoriów. Oferowany przez internet asortyment sprzedaje zarówno na terenie Europy, jak i za ocean. Krótko mówiąc: pracy nie brakuje – magazyn firmy pracuje siedem w dni w tygodniu od 7.00 do 23.00. W związku z tym firma pilnie poszukuje dodatkowych rąk do pracy i otwarta jest także na osoby zainteresowane zatrudnieniem part-time albo w nienormowanych godzinach – studentów, mamy, które ze względu na obowiązki rodzicielskie nie mogą lub nie chcą pracować w pełnym wymiarze. Praca nie jest ciężka, polega na zbieraniu zamówień przy pomocy tabletu oraz wózka ręcznego. Doświadczenie nie jest wymagane.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie w Eindhoven lub okolicach oraz własny transport

Oferujemy

  • Stałą pracę – w zależności od preferencji w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie w wysokości 11 €/h
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną obsługę ze strony FlexFirst

To założony w 2014 roku sklep internetowy, który ze stosunkowo niewielkiego przedsięwzięcia stał się numerem jeden w Holandii jeśli chodzi o artykuły do grania w lotki.

Skontaktuj się z EU-recruitment zadzwon pod numer telefonu 06-3648 1087 / 06-4315 2739 albo eurecruitment@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.