Szukamy

Pakowacz

  • Oss
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 36 godzina

Oferty pracy

Dla klienta w Oss szukamy pracownika na dział pakowania

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca jest częścią międzynarodowej firmy wyspecjalizowanej w produkcji opakowań na zamówienie – projektowanych i wytwarzanych zgodnie z zapotrzebowaniem klientów oraz – a przede wszystkim – uwzględnieniem charakterystyki oferowanych przez nich wyrobów. Szuka pracownika na dział, na którym zrealizowane zamówienia są pakowane i przygotowywane do ekspedycji. Podejmując  się tej pracy będziesz współodpowiedzialny za start linii produkcyjnej, układaniu gotowych opakowań zgodnie z życzeniem klienta, rozwiązywanie drobnych problemów technicznych na linii, utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Wszystko to na zmianie dziennej, zaczynającej się o godzinie 7.30, a kończącej o 16.00; w piątek praca trwa do 14.00 – tydzień pracy liczy sobie 36 godzin.

  • Doświadczenie w podobnej pracy – pakowanie ręczno-maszynowe
  • Dobra znajomość niderlandzkiego
  • Umiejętność szybkiego liczenia w pamięci
  • Dbałość o szczegół
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdrowa doza entuzjazmu
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego przedniego
  • Własny kwaterunek   oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w systemie jednozmianowym
  • Wynagrodzenie w wysokości  11,47 €/h.
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Wszystkie należne kumulacje – wakacyjne oraz godziny urlopowe
  • Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalną opiekę administracyjną ze strony FlexFirst

Ma 68 filii na całym świecie oraz ponad 10.000 pracowników. Jego zakład w Oss wyspecjalizowany jest w produkcji opakowań dla przemysłu farmaceutycznego.

Podziel sie tym wakatem