Szukamy

Pracownik betoniarni

  • Harlingen
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • LBO, MBO
Stosować

Opis stanowiska

Dla zleceniodawcy z Harlingen szukamy osób zainteresowanych pracą produkcyjną w fabryce prefabrykatów betonowych. Dołączając do załogi zakładu będziesz współodpowiedzialny za właściwe wykonanie betonowych elementów, w których specjalizuje się fabryka. Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.: przygotowywanie potrzebnych materiałów, budowanie odpowiednich szalunków, układanie i skręcanie zbrojenia, wylewanie oraz rozprowadzanie betonu, sprawdzanie jakości produktów oraz utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej.

  • Techniczne usposobienie; mile widziane, choć nie wymagane, doświadczenie w sektorze budowlanym
  • Znajomość rysunku technicznego, ewentualnie chęć zapoznania się z jego tajnikami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Własne zakwaterowanie oraz transport
  • Zainteresowanie pracą na umowę o pracę – to nie jest oferta dla samozatrudnionych

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej
  • Wynagrodzenie w wysokości 12,88 €/h
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Profesjonalny serwis ze strony FlexFirst

To rodzinna firma z tradycjami, której początki sięgają 1946 roku. U zarania świadcząca usługi handlowo-transportowe, która z biegiem lat poszerzała swoją działalność w rezultacie czego aktualnie działa na 3 polach: sprzedaż, transport i logistyka materiałów sypkich, roboty drogowe oraz kompleksowe usługi w zakresie ogrodnictwa oraz produkcja prefabrykatów betonowych.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.