Szukamy

Pracownik betoniarni

  • Best
  • Fulltime
  • Productie en Industrie
  • LBO, MBO
  • 38 godzina

Masz doświadczenie ogólnobudowlane, ale nie jesteś specjalistą i szukasz dla siebie nowego miejsca pracy w okolicach Eindhoven. Mamy dla Ciebie propozycję: zostań pracownikiem produkcyjnym w fabryce prefabrykatów betonowych.

Opis stanowiska

Dla zleceniodawcy z Best – dużego producenta prefabrykatów betonowych – szukamy osoby zainteresowanej pracą w roli pracownika ogólnoprodukcyjnego (tzw. allround). Podejmując się pracy na tej pozycji jesteś współodpowiedzialny za prawidłowe wykonanie prefabrykatów – jesteś prawą ręką cieśli szalunkowego, układasz elementy zbrojenia w formie, tam gdzie jest to konieczne skręcasz je drutem, po wylaniu betonu dbasz o jego rozprowadzenie w szalunku, a w końcu odbijasz deski oszalowania oraz czuwasz nad porządkiem w miejscu pracy. Pracę tą może podjąć osoba z doświadczeniem ogólnobudowlanym i technicznym, gotowa na zatrudnienie w przemyśle ciężkim. Praca na zmianie dziennej, w pełnym wymiarze godzin; zarówno na umowę o pracę, jak i pracowników na jednoosobowej działalności gospodarczej.

Wymagane

  • Doświadczenie ogólnobudowlane
  • Techniczne usposobienie
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Komunikatywna – tj. pozwalająca na wzajemną komunikację – znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Aktywne podejście do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone odpowiednio do rodzaju zatrudnienia – zawsze na czas na Twoim koncie
  • W przypadku pracy na jednosobowej działalności płatność faktur do 14 lub 7 dni od daty od ich wystawienia
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne oraz godziny urlopowe) w przypadku pracy na umowę o pracę
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego HollandZorg
  • Profesjonalną opiekę ze strony FlexFirst

To firma, której początki sięgają roku 1956.  Aktualnie jeden z większych dostawców prefabrykowanych elementów betonowych dla niederlandzkiego sektora budowlanego.

FlexFirst Eu recruitment team

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.