Szukamy

Pracownik logistyki

  • Aalsmeer
  • Pełny etat
  • Logistyka i transport
  • LBO, MBO
Stosować

Opis stanowiska

Masz serce do roślin, jesteś zręczny, szybko się uczysz i szukasz stałej pracy w okolicy Aalsmeer lub Naaldwijk? Masz własne zakwaterowanie i dojazd do pracy? I masz ambicje, żeby systematycznie rozwijać karierę na polu logistyki?  Dołącz do naszego teamu! Na zlecenie naszego klienta, który zajmuje się dystrybucją kwiatów ciętych, szukamy zmotywowanych osób do pracy na różnych pozycjach magazynowych.

Żaden proces logistyczny nie jest się w stanie obejść bez orderpickera – pozycja ta stanowi podstawowe ogniwo łańcucha zaopatrzeń. Nie inaczej jest w tym przypadku: żeby zamówienia mogły zostać wysłane do poszczególnych klientów, muszą najpierw zostać – odpowiednio do ich życzeń – skompletowane. Robi się to przemierzając długą, ponad czterokilometrową trasę, na której zbiera się poszczególne rodzaje kwiatów – tulipany, róże, frezje – i nadaje im odpowiednio do klienta etykietę. Zamówienia kompletuje się zwykle do południa, potem przeprowadza się jeszcze szybką inwentaryzację i przechodzi się do przygotowania kwiatów do wysyłki.

Praca na dziale ekspedycji odbywa się dwuetapowo. Najpierw przygotowuje się wózki (rollcontainers) z kwiatami do załadowania, co polega przede wszystkim na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni na nich oraz ich zabezpieczeniu. Po czym pozostaje już tylko załadować odpowiednie wózki do odpowiedniej ciężarówki.

Ponieważ niektórzy klienci życzą sobie już gotowych bukietów lub kwiatów pakowanych, osobną częścią procesu logistycznego w firmie jest realizacja tego rodzaju zamówień. Odpowiedzialny za to jest dwudziestosobowy zespół, którego członkowie w razie potrzeby pracują również przy kompletowaniu zamówień oraz ekspedycji.

Widzisz się w tego rodzaju pracy, daj nam znać – czekamy na Twoją aplikację!

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego; jeśli komunikujesz się przypadkiem po rosyjsku lub włosku, to jest to dodatkowy atut
  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w różnych godzinach
  • Elastyczne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w podobnym środowisku pracy (centrum dystrybucji kwiatów) – mile widziane, ale nie wymagane
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość awansu w obrębie struktury firmy
  • Możliwość szkolenia zawodowego – np. przeszkolenia w zakresie obsługi wózka widłowego
  • Wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Profesjonalny serwis ze strony FlexFirst

To blisko sto lat tradycji w handlu kwiatami, pięciuset pracowników. Nasza praca powoduje, że nasi klienci rozkwitają – deklaruje firma.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.