Szukamy

Pracownik magazynowy

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Logistyka i transport
  • LBO, MBO
Stosować

Opis stanowiska

Masz doświadczenie jako orderpicker i szukasz nowego nowego wyzwania na niderlandzkim rynku pracy, być może mamy je dla Ciebie –  w magazynie znanej marki elektronarzędzi. Używa ich wujek majsterkowicz, kolega budowlaniec, a pewnie i Ty sam nie raz miałeś w któreś ręku –  wiertarkę albo kątówkę. Ciemno-zieloną, z czerwonym napisem. Nie, nie jest to Bosch, ale blisko. W każdym razie jest to nasz zleceniodawca, który pilnie szuka dodatkowych rąk do pracy w swoim magazynie w Eindhoven. Na – jak to się potocznie mówi – orderpickerkę. Czyli skaner w rękę i w drogę! Up for that? Let us know! Czekamy na Twoje cv.

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego (preferowana)
  • Doświadczenie w pracach magazynowych
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę na zmianie dziennej (08.30 – 17.00)
  • Stawkę w wysokości 12,16 € na godzinę
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane wakacyjne oraz godziny urlopowe
  • Profesjonalą obsługę ze strony FlexFirst

To wywodząca się z Japonii znana na całym świecie marka elektronarzędzi.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.