Szukamy

Pracownik magazynowy

  • Hasselt
  • Fulltime
  • Logistiek en Transport
  • LBO
  • 39 godzina

Mieszkasz w Zwolle lub okolicach i chętnie podejmiesz się pracy w logistyce – czekamy na Twoje cv.

Opis stanowiska

Dla firmy specjalizującej się w sprzedaży podłóg szukamy silnych fizycznie, zmotywowanych kandydatów zainteresowanych pracą w jednym z dwóch magazynów firmy. Dołączając do zespołu jednego z warehouse’ow do Twoich kluczowych zadań będzie należało kompletowanie zamówień przy pomocy wózka EPT bądź heftrucka. Na asortyment firmy składają się zarówno panele podłogowe, jak i wykładziny PVC i dywanowe. Dobrze jest zdawać sobie z tego sprawę aplikując o pracę, która w związku z tym wymaga dobrej kondycji. Poza tym warto wiedzieć, że poszczególne magazyny pracują w różnych systemach. Magazyn w Hasselt to zmiana dzienna, z kolei w Genemuiden pracuje się w systemie dwu- bądź trzyzmianowym. Reszta – jak to się mówi – wyjdzie w praniu. Oczywiście jeśli jesteś zainteresowany podjęciem tej pracy.

Wymagane

  • Znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Doświadczenie w pracy magazynowej
  • Umiejętność obsługi EPT oraz wózka widłowego przedniego
  • Dyspozycyjność
  • Dobre warunki fizyczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o mocnej rynkowej pozycji
  • Wynagrodzenie pomiędzy 2150 a 2700 € na miesiąc w zależności od wieku, doświadczenia oraz systemu pracy
  • Perspektywę stałego kontraktu u zleceniodawcy
  • Możlwość ubezpieczenie zdrowotnego
  • Profesjonalny serwis ze strony FlexFirst

To 80 lat doświadczenia i 170 pracowników, którzy nieustannie dbają o to, żeby w niderlandzkich marketach budowlanych nie brakowało paneli podłogowych oraz wykładzin.

FlexFirst Eu recruitment team

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.