Szukamy

Pracownik magazynowy

  • Best
  • Pełny etat
  • Logistyka i transport
  • MBO
  • 38 godzina
Stosować

Opis stanowiska

Jesteś pracownikiem magazynowym z krwi i kości? Inbound, outbound, crossdock nie mają przed Tobą tajemnic. Reachtruck, heftruck, EPT – nie ma dla Ciebie znaczenia, potrafisz zrobić właściwy użytek z każdego z tych urządzeń. SAP? Czujesz się w nim – jasna sprawa – jak ryba w wodzie. Bez żadnych problemów księgujesz towar, w razie potrzeby przenosisz z miejsca na miejsce, wyszukujesz, czego Ci potrzeba itd. Pracowałeś już w znanych firmach kurierskich, które dostarczają nam robione online zakupy. Byłeś pracownikiem dużych dostawców usług logistycznych pod klienta. Czy w końcu byłeś zatrudniony w jednym z magazynów którejś z dużych sieci spożywczych. Wszędzie jednak miałeś wrażenie, że jesteś jednym wielu pracowników agencyjnych, których w każdej chwili można odesłać z kwitkiem oraz że Twoje wynagrodzenie, tak naprawdę, niewiele wykracza poza minimalne, a faktycznie chciałbyś mieć poczucie, że jesteś pełnoprawnym członkiem zespołu, który zarabia odpowiednio do swojego zaangażowania i wkładu w pracę firmy. W takim razie – zapraszamy do nas! A raczej do naszego klienta pod Eindhoven. Praca w niewielkim zespole, w kameralnej – niemal familijnej – atmosferze, w firmie zajmującej się sprzedażą tekstyliów; zmiana dzienna.

Wymagane

  • Dobra znajomość angielskiego, a najlepiej niderlandzkiego
  • Doświadczenie w pracach magazynowych (chociaż firma jest także otwarta na osoby stawiające swoje pierwsze kroki w logistyce)
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego przedniego
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie w Eindhoven lub okolicach oraz własny transport

Oferujemy

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej  (8.30 – 17.00)
  • Wynagrodzenie w wysokości pomiędzy 2200 a 2450 € miesięcznie (zależnie od doświadczenia)
  • Perspektywę bezpośredniego zatrudnienia w firmie
  • Kumulowane wakacyjne, godziny urlopowe oraz dni świąteczne
  • Możliwość zawarcie ubezpieczenia zdrowotnego
  • Profesjonalny serwis ze strony FlexFirst

To partner handlowy szpitali, domów opieki oraz branży hotelarskiej zapewniający swoim klientom odpowiednią do ich potrzeb pościel.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.