Szukamy

Pracownik montażu

  • Eindhoven
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 38 godzina
Stosować

Opis stanowiska

Dla specjalizującej się w produkcji okablowania firmy w Eindhoven szukamy pracownika na dział montażu. Praca polega na składaniu wiązek kabli według schematu. Wymaga sprawności manualnej oraz dokładności; odbywa się na zmianie dziennej.

Masz tego rodzaju doświadczenia? Pracowałeś już przy składzie elektroniki? Czekamy na Twoje cv!

Wymagane

  • Sprawność manualna
  • Dbałość o szczegół
  • Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego
  • Własny kwaterunek oraz transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin na zmianie dziennej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zawsze na czas na Twoim koncie
  • Wszystkie należne kumulacje
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Profesjonalną obsługę administracyjną ze strony FlexFirst

Zajmuje się – jak deklaruje – czymś więcej niż po prostu produkcją okablowania. A mianowicie tworzeniem połączeń: nie tylko między podzespołami i urządzeniami, ale również – a może przede wszystkim – między klientami i firmami, czy po prostu ludźmi.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.