Szukamy

Pracownik produkcji

  • Someren
  • Fulltime
  • Budownictwo, Produkcja i przemysł
  • LBO

Jeśli masz zdolności manualne, wszelkie usterki w domu usuwasz we własnym zakresie, a w urzędzie miasta nie potrzebujesz tłumacza, to może być coś dla Ciebie – sprawdź!

Opis stanowiska

Dla klienta pod Helmond – firmy wyspecjalizowanej w wytwarzaniu profili izolacyjnych – szukamy pracowników produkcyjnych. Produkty firmy składają się przede wszystkim z drewna, materiału izolacyjnego oraz folii – praca polega na składaniu z nich paneli wykorzystywanych przez firmy budowlane. Na penele składają się: drewniana rama, przycięte na odpowiedni wymiar kawałki  styropianu, pokrycie z folii. Do Twoich obowiązków jako pracownika produkcji będzie należało m.in. skręcanie ram z drewna przy pomocy wkrętarki lub śrubokręta, umieszczanie w nich styropianu, przybicie folii. Ogólnie: nieskomplikowane, powtarzalne czynności. Doświadczenie nie jest wymagane, ale zdolności manualne jak najbardziej. Ze względu na atmosferę w zespole szukamy kandydatów umiejących komunikować się w języku niderlandzkim i obeznanych z lokalną kulturą pracy.

Wymagane

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność – gotowość do ewentualnych nadgodzin
  • Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego (koniecznie)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własny transport i kwaterunek w Helmond lub okolicach

Oferujemy

  • Stałą pracę na zmianie dziennej (od 7.30 do 16.00)
  • Odpowiednie do CAO wynagrodzenie – zawsze na czas na Twoim koncie
  • Perspektywę długoterminowego zatrudnienia bezpośrednio u zleceniodawcy
  • Wszystkie należne kumulacje (wakacyjne oraz godziny urlopowe)
  • Możliwość zawarcia ubezpieczenia zdrowtnego

Stawia sobie ze cel projektowanie oraz dostarczanie nowatorskich i jakościowych rozwiązań izolacyjnych dla sektora budowlanego.

Podziel sie tym wakatem