Szukamy

Pracownik produkcji

  • Best
  • Fulltime
  • Produkcja i przemysł
  • LBO

Jeśli nie masz konkretnych kwalifikacji, ale jesteś chcesz podjąć pracę od zaraz, jest taka możliwość. Wystarczy, że mówisz po angielsku.

Opis stanowiska

Dla klienta w Best szukamy na okres tymczasowy – 2 do 3 miesięcy – pracownika produkcyjnego do heblowania desek podłogowych. Praca polega na wycinaniu heblem wpustów i wypustów na krawędziach dębowych desek. Nie wymaga specjalnych kwalifikacji czy doświadczenia. Wystarczy mówić po angielsku.

  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin (możliwa jest ewentualnie opcja 32 h/w)
  • Sprawność manualna
  • Gotowość do wykonywania jednostajnych czynności
  • Znajomość angielskiego
  • Własny kwaterunek

Oferujemy

  • Pracę na zmianie dziennej w pełnym wymiarze godzin na okres 2-3 miesięcy
  • Wynagrodzenie odpowiednie do charakteru pracy – zawsze na czas na Twoim koncie
  • Wszystkie należne kumulacje – wakacyjne oraz godziny urlopowe
  • Możliwość ubezpieczenia

To firma z Best specjalizująca się w parkietach i podłogach z dębu.

Podziel sie tym wakatem