Szukamy

Pracownik produkcji

  • Best
  • Produkcja i przemysł
  • LBO

Nie masz doświadczenia, nie ma problemu – mamy pracę również dla Ciebie. Wystarczy, że mówisz po angielsku.

Opis stanowiska

Nasz klient w Best specjalizuje się w produkcji rozdzielników energii, peneli sterowania oraz innych urządzeń, które zapewniają właściwy obieg energii w różnych branżach przemysłu. Na ten moment poszukuje dodatkowych rąk do pracy do nieskomplikowanych prac montażowych przy składaniu okablowania. Doświadczenie nie jest wymagane. Wskazana biegłość manualna oraz znajomość angielskiego. Praca na zmianie dziennej.

Wymagane

  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Biegłość manualna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie w wysokości 11 €/h
  • Kumulowane godziny urlopowe, dni świąteczne oraz wakacyjne
  • Możliwość ubezpieczenia

To założona w 2005 roku w Bladel. Z początku zatrudniająca kilku monterów paneli sterowania, aktualnie zatrudniająca ponad sto osób, będąca podwykonwcą dużych graczy,  takich jak choćby Siemens.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.