Szukamy

Pracownik montażu PCB

  • Best
  • Pełny etat
  • Produkcja i przemysł
  • MBO
  • 38 godzina

Interesuje Cię praca w przemyśle elektronicznym. Mamy ją dla Ciebie. Co więcej: od razu na umowę bezpośrednio u klienta.

Opis stanowiska

Eindhoven i okolice to zagłębie firm zajmujących się produkcją elektroniki. Philips, ASML, Prodrive – by wymienić tylko kilka, tych największych. Jeśli masz doświadczenie w którejś z tych firm albo jesteś zainteresowany karierą w przemyśle elektronicznym, praca czeka! Nie, w żadnej z właśnie wspomnianych firm. Nasz klient to zakład spod Eindhoven, produkujący układy scalone do m.in. do defibrylatorów oraz smartwatchów. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym; oprócz tego część czynności produkcyjnych wykonywana jest ręcznie. Swoim kontrahentom firma gwarantuje, że jej produkty są w stu procentach bezawaryjne. Precyzja, akuratność oraz wysoki poziom motywacji są w tym przypadku więcej niż na miejscu; doświadczenie jest plusem, ale nie jest warunkiem koniecznym. Dobra znajomość niderlandzkiego to za to tzw. must. Praca na zmianie dziennej, na 38 godzin w tygodniu – w godzinach 7.30-16.00 lub 9.00-17.30. Uwaga: zatrudnienie na podstawie bezpośredniej umowy o pracę z naszym zleceniodawcą!

Wymagane

  • Umiejętność płynnej komunikacji w języku niderlandzkim
  • Wysoki poziom motywacji
  • Precyzja, akuratność, dbałość o szczegół
  • Mile widziane, ale nie wymagane doświadczenie w branży elektronicznej
  • Na miejscu, ale nie konieczne – umiejętność rozpoznawania komponentów SMD
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stałą pracę na zmianie dziennej w wymiarze 38 godzin tygodniowo
  • Umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • Perspektywę stałego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości zależnej od doświadczenia
  • Możliwość szkolenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

To założona w 1983 roku na poddaszu firma, która na przestrzeni lat 80. i 90. rozwinęła się do pełnoprawnego zakładu przemysłowego, zatrudniającego 50 pracowników produkcyjnych i aktualnie plasująca się w czołówce niderlandzkich producentów PCB/SMD.

FlexFirst Eu recruitment team

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.