Szukamy

Pracownik produkcyjny / tester

  • Boxtel
  • Technika
Stosować

Opis stanowiska

Pracownik produkcji, tester z angielskim lub holenderskim bez doświadczenia – ale mile widziane
Zakres obowiązków:
• Testujesz różne (szybkie) ładowarki w oparciu o wcześniej ustalony harmonogram
• Wykonujesz test na podstawie specyfikacji opracowanych przez R&D
• Komunikujesz się z koordynatorem ds. jakości oraz R&D w przypadku niedociągnięć lub odchyleń
• Przekazujesz wyniki do Operations Manager
• Przesyłasz możliwe podsumowania z powrotem do koordynatora ds. jakości oraz działu badań i rozwoju w celu udoskonalenia strukturalnego.

Wymagane

Wymagania:

  • Ukończony kurs MBO (preferowany kierunek elektrotechnika) nie jest konieczny
  • Doświadczenie z testowaniem i sprzętem testowym jest zaletą
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego w mowie iw piśmie
  • Mieszkasz w regionie Boxtel/ Eindhoven

Oferujemy

Oferujemy:

  • Godziny pracy od 7:30 do 16:00
  • Wynagrodzenie: 14 euro brutto
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Kumulowane wakacyjne oraz godziny urlopowe

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.