Szukamy

Pracownik robót wodno-kanalizacyjnych

  • Tilburg
  • Pełny etat
  • Budownictwo
  • LBO, MBO
Stosować

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca świadczy kompleksowe usługi w zakresie systemów kanalizacyjnych –  udrażniania, konserwacji, montażu. Szuka kandydatów zainteresowanych dołączeniem do zespołu firmy, zarówno samozatrudnionych (ZZP) jak i na umowę o pracę. Doświadczenie – np. w pracach hydraulicznych, instalatorskich lub ziemnych – jest jak najbardziej na miejscu, ale nie jest konieczne. Bardziej od doświadczenia liczy się wysoki poziom motywacji, rzetelne i konsekwentne podejście do wykonywanych obowiązków oraz usposobienie techniczne. Również świadomość, że to nie jest praca, która wykonuje się – w przysłowiowych – białych rękawiczkach. Trudne warunki atmosferyczne, rowy, do których trzeba wejść, nie zawsze czysta woda – tego rodzaju „atrakcje” są na porządku dziennnym w tej pracy. Jedno jest pewne: każdy dzień to nowe wyzwanie. Up for that? Let us know!

  • Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego
  • Usposobienie techniczne
  • Gotowość do pracy na otwartym powietrzu
  • Mile widziane, ale nie konieczne: doświadczenie w robotach ziemnych lub pracach wodno-kanalizacyjnych, VCA, prawo jazdy
  • Własne zakwaterowanie oraz transport

Oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnyn wymiarze godzin
  • Atrakcyjne – negocjowalne w zależności od wieku, umiejętności i doświadczenia – wynagrodzenie
  • Profesjonalną opiekę ze strony FlexFirst

To założona w 1972 roku w Tilburgu rodzinna firma. Aktualnie dysponująca sprzętem pozwalającym jej przyjmować i wykonywać zlecenia, które tylko kilka firm w Niderlandach jest w stanie wykonać.

Skontaktuj się z Natalia Kornas zadzwon pod numer telefonu 06 43 15 27 39 albo nkornas@flexfirst.nl.

  • Akceptowane typy plików: pdf, doc, docx, Maks. rozmiar pliku: 1 MB.